Insza

The online instagram web viewer

dermasiwa @dermasiwa

Hindistancevizi: Sporcuların Meyvesi
Her gün spor yapanlara hindistancevizi suyu veya sütü içmelerini öneriyoruz:
Su katar: yüksek miktarda su ve susuzluğu önlemeye yarayan mineral içerir. Yağ ve şeker oranı düşük olduğu için kalorisi yoktur. Çok sıcak bölgelerde, susuzluğu anında giderdiği için en sevilen içecekler arasındadır.
Mineral takviyesi: Kalbin çalışmasını geliştirir ve kasları dengeler.
Antioksidan: Hindistancevizinin içinde bulunan minerallerin bazılarının (selenyum ve çinko) antioksidan özellikleri vardır. Bu nedenle sıkça güzellik ürünlerinde, kremlerde ve güneş kremlerinde kullanılır.
Enerji verir: Çok yoğun bir günün ardından veya çok fiziksel aktivite yaptığınız bir günün sonunda ya da çok sıcak yerlerde özellikle tüketilmesi önerilir. Hindistancevizini isterseniz smoothielere veya meyve sularına (portakal, greyfurt, muz vb…) katabilirsiniz.
Tansiyonu dengeler: Çünkü içerdiği doymuş yağlar vücut için harika bir enerji kaynağıdır. Hindistancevizinin etli kısmında ve sütünde bulunurlar.
#dermasiwa#medikal#sağlık#sağlıklıyaşam#incelme#sıkılaşma#zayıflama#kampanya#ütüleme#buzlazer#epilasyon#hydrafacial#plexr#ciltyenileme#dermapen#g5#lenfdrenaj#istanbuldayaşam#kartalsoganlik#hayden#titanichotel
Location: - Dermasiwa

0 💬 54 👍

Hindistancevizi: Sporcuların Meyvesi<br>Her gün spor yapanlara hindistancevizi s

All Tags

Hindistancevizi: Sporcuların Meyvesi Her gün spor yapanlara hindistancevizi suyu veya sütü içmelerini öneriyoruz: Su katar: yüksek miktarda su ve susuzluğu önlemeye yarayan mineral içerir. Yağ ve şeker oranı düşük olduğu için kalorisi yoktur. Çok sıcak bölgelerde, susuzluğu anında giderdiği için en sevilen içecekler arasındadır. Mineral takviyesi: Kalbin çalışmasını geliştirir ve kasları dengeler. Antioksidan: Hindistancevizinin içinde bulunan minerallerin bazılarının (selenyum ve çinko) antioksidan özellikleri vardır. Bu nedenle sıkça güzellik ürünlerinde, kremlerde ve güneş kremlerinde kullanılır. Enerji verir: Çok yoğun bir günün ardından veya çok fiziksel aktivite yaptığınız bir günün sonunda ya da çok sıcak yerlerde özellikle tüketilmesi önerilir. Hindistancevizini isterseniz smoothielere veya meyve sularına (portakal, greyfurt, muz vb…) katabilirsiniz. Tansiyonu dengeler: Çünkü içerdiği doymuş yağlar vücut için harika bir enerji kaynağıdır. Hindistancevizinin etli kısmında ve sütünde bulunurlar. #dermasiwa#medikal#sağlık#sağlıklıyaşam#incelme#sıkılaşma#zayıflama#kampanya#ütüleme#buzlazer#epilasyon#hydrafacial#plexr#ciltyenileme#dermapen#g5#lenfdrenaj#istanbuldayaşam#kartalsoganlik#hayden#titanichotel

54👍 (top 10 likes displayed)